У Білоцерківській міській раді пройшла робоча нарада зобговорення запровадження енергоефективних технологій

9 лютого 2016 р., у Білоцерківській міській раді пройшла робоча нарада з обговорення запровадження енергоефективних технологій у місті під головуванням Валерія Гнатюка, заступника Білоцерківського міського голови, який відповідає за питання ЖКГ. На нараді також були присутні Кирило Томляк, директор компанії «КТ-енергія», яка реалізує проекти у сфері енергоефективності та енергозбереження, та Володимир Глухов, менеджер проекту громадської організації «GoLOCAL».

Під час зустрічі учасники обговорили стан справ на об’єктах бюджетної сфери міста та визначилися щодо можливих шляхів залучення донорських чи інвестиційних коштів для проведення термомодернізації садочків, загальноосвітніх та спортивних шкіл міста.

Валерій Гнатюк та Кирило Томляк спільно виробили формат проведення моніторингу енергоспоживання бюджетних закладів та домовилися у двотижневий термін підготувати матеріали та передати їх Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для участі у відборі проектів на кредит Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Володимир Глухов розповів про можливості використання кредитних ресурсів ЄІБ та порядок дій для подання заявки на кредитування від міста.

За пропозицією Кирила Томляка вирішено найближчим часом відвідати місто Житомир для обміну досвідом у сфері енергозбереження та енергоефективності.