Стратегія розвитку Білої Церкви до 2025 року стала лауреатом Лейпцизької премії

Certificate-Leipzig prize-GoLOCAL

16 грудня 2016 року, у рамках першої Німецько-української конференції міського розвитку: «Можливості інтегрованого розвитку міст з метою підтримки сталого розвитку в Україні» пройшло нагородження лауреатів Лейпцизької премії інтегрованого розвитку міст в Україні.

Конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку» було оголошено в Україні вперше спільно Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини (BMUB) та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

Вона відзначає уже втілені проекти сталого розвитку міста з метою інтенсифікації інтегрованого урбаністичного розвитку в українських містах у майбутньому. Метою конкурсу є мотивування українських муніципалітетів використовувати методику сталого розвитку та регулярно брати участь у конкурсі на премію зі своїми проектами.

Муніципалітети та громадські організації подали на Лейпцизьку премію інтегрованого розвитку 95 проектів, серед яких було відзначено 11 найкращих. «Стратегія розвитку Білої Церкви до 2025» отримала відзнаку за широке залучення жителів міста, громадських організацій та міжнародних експертів до процесу розробки Стратегії, а також за комплексність запропонованого для інтегрованого розвитку міста підходу.

ГО «GoLOCAL» ініціювала подання проекту на цю премію, та виступила представником усіх підписантів Меморандуму про розробку та впровадження соціально-економічного проекту спільної дії «Стратегія розвитку Білої Церкви до 2025 року», а саме: Білоцерківську міську раду, Український союз промисловців та підприємців, ГО «Біла Церква. Завтра», ГО «Центр громадського розвитку», ГО «Громадська рада Смарт-Сіті», БФ «Рух молоді», БФ «K.Fund», консалтингову компанію «Європейський Інноваційний Центр». Ми щиро вітаємо усіх наших партнерів з цією відзнакою, та сподіваємось на продовження плідної співпраці.