Старт Школи МСП

Сьогодні, 16 травня 2016 року стартувало навчання в Школі Малого та середнього підприємництва. Школа МСП – це навчальний проект ГО «GoLOCAL», що реалізується спільно з КП «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». З метою реалізації одного зі стратегічних напрямків Стратегії розвитку Білої церкви до 2025 року, а саме розвитку підприємництва в регіоні було створено Школу МСП.

За результатами проведених співбесід, студентами школи стали 31 підприємець та стартапер, у яких були мотивація та бажання розвивати власний бізнес у регіоні.

У церемонії відкриття взяли участь Володимир Глухов, менеджер проектів ГО «GoLOCAL», Лідія Пащук, координатор Школи малого та середнього підприємництва (Школа МСП) та Петро Юхименко директор Білоцерківського інституту економіки та управління. Вони привітали студентів із початком занять та побажали їм наснаги у навчанні.

Програма передбачає тижневий курс з 16 по 21 травня, з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності:

  • Лідерство та мотивація для здійснення підприємницької діяльності;
  • Основи підприємництва;
  • Маркетинговий супровід діяльності підприємства;
  • Фінансовий менеджмент малого і середнього бізнесу;
  • Операційний менеджмент – організація виробництва та управління процесами у виробничій і сервісній сферах;
  • Управління проектами, шляхи залучення інвесторів, формування бізнес-планів діяльності підприємства.

 

Наступним кроком стане написання бізнес-планів та їх подальший захист. У ході написання студенти отримуватимуть регулярні консультації від викладачів та запрошених експертів.

Після захисту Проектів, слухачі отримають сертифікати про проходження навчання в Школі малого і середнього підприємництва.

Розробники найкращих Планів, отримають фінансування від Комітету спонсорів Школи.

Ми висловлюємо особливу вдячність Білоцерківському інституту економіки та управління, Відкритого міжнародний університет розвитку людини «Україна», за сприяння та підтримку у проведенні занять Школи МСП.