Урочиста церемонія вручення сертифікатів Школи малого і середнього підприємництва Білої Церкви

24 червня відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів про успішне проходження навчання в Школі малого і середнього підприємництва Білої Церкви. 28 слухачів вдало захистили 26 бізнес-планів та отримали документи, що підтверджують цей факт. комітет спонсорів Школи малого і середнього підприємництва, залучений ГО «GoLOCAL», вирішив фінансово підтримати обрані бізнес-плани. До числа 5 підприємців, що отримали підтримку увійшли:

  • Олександр Бутенко – розвиток меблевого виробництва;
  • Оксана Ліченко – виробництво органічних харчових продуктів рослинного походження;
  • Наталя Іващенко – дизайн іграшок і прикрас;
  • Катерина Хілініч – поліграфічна дизайнерська продукція;
  • Олександр Дейнека – обслуговування автомобілів.

 

Під час церемонії Володимир Глухов, директор ГО «GoLOCAL» висловив слова подяки слухачам за їх старанне та продуктивне навчання. Директор Білоцерківської філії університету Україна Петро Іванович Юхименко, побажав творчої, підприємницької та професійної наснаги випускникам. Володимир Глухов та Петро Юхименко, також подякували один одному за плідну співробітництво протягом проведення Школи та висловили бажання продовжити співпрацю й у майбутньому.

Від групи експертів виступив Сергій Комберянов та сказав, що вони були вражені актуальністю та перспективністю розроблених слухачами Школи проектів і побажав їм стрімких злетів.

Випускники Школи у свою чергу і подякували GoLOCAL, викладачам та керівнику проекту Лідії Пащук за якісні та корисні знання, глибокі консультації та відмінний кінцевий результат. Вони й надалі планують продовжувати підтримувати контакт з GoLOCAL та один з одним, створивши Асоціацію випускників.

Захід завершився урочистим врученням Сертифікатів, та фотосесією на згадку.

Ми сердечно вітаємо випускників з новим досягненням, та переконані – це лише початок!