Слухачі житомирської Школи МСП відвідали успішно діючі бізнес-проекти

В рамках нашого освітнього проекту “Школа малого та середнього підприємництва у м. Житомир“, разом з викладачами Школи ми організували тури на топові бізнес-проекти для слухачів курсу.

Першим “студенти-підприємці” відвідали топове підприємство вітчизняної будіндустрії – ТОВ “Обертон – Інвест”. Ця компанія є одним із найбільших виробників індивідуальних залізобетонних конструкцій в Україні.

Під час туру менеджери компанії поділилися власними підходами з оптимізації операційних процесів та продемонстрували європейські стандарти виробництва.

Наступний тур відбувся вже у столиці – слухачі Школи відвідали найбільший інноваційний парк Європи – Unit City.

В рамках екскурсії майбутні підприємці дізнались про екосистему парку, плани на майбутнє та розвиток бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій.

“Прикладна частина курсу є не менш важливою за теоретичну частину – такі тури і знайомства з реальними історіями успішного бізнесу надихають і мотивують, а що може бути більш ефективним для майбутнього підприємця?”, – вважає директор GoLOCAL Ігор Комендо.

Нагадаємо, згідно програми курсу-інтенсиву “Школа МСП у Житомирі”, навчання завершується розробкою та захистом бізнес-проектів учасників. Презентація ідей запланована на 19 січня.

*Проект “Забезпечення участі ветеранів АТО та вимушених переселенців у Школі малого та середнього підприємництва у м. Житомир” відбувається за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin