У Житомирі стартує спільний проект GoLocal та Міжнародного фонду “Відродження”

17 грудня Школа малого та середнього підприємництва відкриє свої “двері” для тих, хто давно планував розпочати власну справу, але не знав з чого почати, а також для тих, хто знаходиться в пошуку інструментів для розвитку вже існуючого бізнесу. Цього разу наша організація GoLocal зробила можливим цей проект у місті Житомир.

Дякуючи Фонду “Відродження”, навчання для учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб буде абсолютно безкоштовним.

6-денний інтенсив стартує 17 грудня і триватиме до 22 грудня включно. А з 24 грудня по 15 січня слухачі працюватимуть над написанням бізнес-планів за консультативної підтримки викладачів Школи. Традиційно, навчання завершиться захистом проектів та урочистим врученням сертифікатів.

Детальніше про курс можна дізнатися на сторінці проекту.

Нагадаємо, основною метою Школи МСП є сприяння розвитку власного бізнесу громадянами за рахунок надання якісних кваліфікованих знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду. Тренери Школи МСП – це викладачі, бізнесмени, представники провідних українських бізнес-шкіл з багаторічним досвідом, люди, що мають значний досвід в організації, реструктуризації, консультативному супроводі малих та середніх підприємств, підготовці фахівців в різних сферах бізнесу.

Навчання в Школі МСП – це можливість отримати виключно потрібну інформацію про створення й керування бізнесом за короткий термін. Курс охоплює усі важливі етапи бізнесу: від оформлення ідеї у практичний план до фінансової звітності.

Умови участі й інші подробиці доступні на сторінці проекту.

Проект впроваджується за сприяння Житомирської міської ради.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin