Школа малого та середнього підприємництва Білої Церкви – другий набір!

В рамках своєї діяльності з регіонального розвитку ГО «GoLOCAL» успішно провела пілотний проект «Школа малого і середнього підприємництва Білої Церкви». 28 підприємців та старт-апперів успішно пройшли навчання у школі. Навчання дало змогу слухачам отримати цінні знання та інструменти, а також професійні консультації як зі створення бізнесу, так і з розвитку вже існуючого. А найкращі проекти, за результатами захисту, отримали фінансування від Комітету спонсорів Школи.

Ще одним досягненням проекту ми вважаємо те, що він надихнув інші організації долучитись до процесу розвитку підприємництва у місті. Ми із задоволенням поділилися своїм досвідом та напрацюваннями проекту з Українським союзом промисловців і підприємців (УСПП) та Агенцією стратегічного розвитку Білої Церкви, що вислови бажання продовжити діяльність проекту на благо міста.

Ми впевнені, що проект буде і надалі існувати й приносити користь представникам малого та середнього бізнесу міста Біла Церква.

Вже зараз, відкривається набір на другу фазу проекту! Якщо ви бажаєте стати учасником Школи, вам потрібно подати заявку на участь. Аплікаційну форму та умови участі ви знайдете http://bila-tserkva.org.ua/ogolosheno-noviy-nabir-shkoli-msp-biloyi-tserkvi-zagolovok-nabir-shkoli-msp-biloyi-tserkvi

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin