Закупівлі для переміщеного Луганського державного медичного університету

Гарні передсвяткові новини!🎅

У рамках нашого проекту підтримки Луганського Державного Медичного Університету в м. Рубіжне за фінансової підтримки Посольства США ми вже розпочали закупівлі!

Перед святами в університеті вже є:

– обладнання для Видавничого центру університету: велике МФУ Minolta, кольоровий принтер, ламінатор, гільйотина (різак), комп’ютер;

– обладнання для Центру телемедицини: комп’ютер, монітор (TV), вебкамера, колонки, проектор, проекційний екран, негатоскоп;

– ПО система перевірки на плагіат та комп’ютер;

– 2 комп’ютери для створення регіонального центру TISC (буде створений в 2020);

– книги для поповнення бібліотечного фонду (1010 штук).

Нагадаємо, що наша громадська організація реалізовує проект спільно з переміщеним Луганським державним медичним університетом в рамках грантової програми громадської дипломатії Уряду США – Надання підтримки українським переміщеним університетам, що сприятиме діяльності українських університетів, переміщених унаслідок конфлікту на Сході України і в Криму.

Цю грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проектів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, яких вони зараз обслуговують.

Що передбачено цим проектом?

Проект сприятиме зміцненню спроможності ЛДМУ забезпечувати якісну, сучасну та інноваційну медичну освіту в регіоні, де вона вкрай потрібна.

На базі університету буде створено:

  • Центр телемедицини
  • регіональний центр TISC
  • видавничий центр

Університет буде забезпечений сучасними електронними ресурсами і технологіями. Для зміцнення співпраці з іншими медичними установами в Україні передбачено ряд навчальних поїздок з метою підтримки професійного розвитку студентів та аспірантів університету.

Метою проекту є підтримка не лише ЛДМУ, а й покращення можливостей доступу до якісних медичних послуг для громад, що знаходяться поблизу зони конфлікту на сході України.

Триматимемо вас у курсі про наші спільні перемоги і надалі!🚀