За сприяння GoLOCAL у Білій Церкві розпочнеться масштабна модернізація тепломереж

Біла Церква стала партнером Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Це означає, що у місті вже дуже скоро розпочнеться реалізація плану розвитку тепломереж та оптимізація системи централізованого теплопостачання.

GoLOCAL вдвічі приємніше ділитися цією новиною, адже саме наша команда консультувала муніципалітет Білої Церкви щодо підготовки до участі у відборі партнерів USAID.

Нагадаємо, Агентством США з міжнародного розвитку USAID  було проведено конкурсний відбір українських міст для участі у енергетичному проекті. У результаті, 33 міста висловили своє бажання співпрацювати с USAID, надіславши відповідні заявки. Після ретельного процесу відбору спеціально створена комісія, до якої увійшли представники Проекту USAID, Мінрегіон, НКРЕКП, Держенергоефективності, НЕФКО, ТОВ «Арніка», обрала два міста, які будуть співпрацювати з Проектом. Цими містами стали Запоріжжя та Біла Церква.

Важливими факторами, які враховувалися комісією під час аналізу заявок, були повнота та якість наданих муніципалітетами даних про стан та плани розвитку теплосистем. Тож ми вбачаємо свій позитивний вклад саме у цю частину підготовки міського департаменту енергоефективності до участі у відборі. Чим не можемо не пишатися!

Співпраця Проекту USAID з обраними містами-партнерами розпочнеться найближчим часом та триватиме до 31 березня 2019 року.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin