Учасники проекту BELIEVE здійснили навчальний візит до Нідерландів

 

У рамках реалізації проекту «BELIEVE», представники від кожної з 6-ти громадських платформ, а саме голова платформи та представник органів місцевої влади, спільно з Керівником проекту Ольгою Жовтоног, «Primavera» та Директором «GoLOCAL» Володимиром Глуховим, здійснили навчальний візит до Нідерландів.

У результаті візиту, учасники вивчили:

  • приклади Доброго управління в Нідерландах;
  • процеси моніторингу роботи уряду;
  • результатами місцевих проектів розвитку сільських територій за участю представників від урядових установ (RVO), провінції Утрехт, місцевої групи LEADER, що є частиною Нідерландської програми з розвитку сільських територій 2014-2020 рр., яка фінансується ЄС з Європейського аграрного фонду.

 

Також у рамках поїздки, було представлено 12 пілотних бізнес-проектів розвитку сільських територій від керівників громадських платформ, по два від кожної території, та обговорено можливості співпраці з представниками голландських компаній, що взяли участь у зустрічі.

ГО «GoLOCAL» є партнером Міжнародної неурядової організації «Primavera» у реалізації проекту «BELIEVE», «Ініціативи щодо участі зацікавлених сторін на місцевому рівні у реформуванні земельних відносин та розвитку сільських територій» в рамках програми Матра, що була заснована Міністерством закордонних справ Нідерландів та Посольства Нідерландів в Україні.

Основна мета проекту – забезпечення участі громадськості в реалізації «Державної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період 2020 року» Міністерства аграрної політики та продовольства, за допомогою наступних заходів:

  • розробки 12 регіональних планів розвитку сільських територій;
  • моніторингу процесів реформ, необхідних для реалізації цих планів, державних програм і законодавчих актів.
Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin