У Білій Церкві пройде публічне обговорення Стратегії розвитку міста

27 лютого, з 10:00 до 15:00 у приміщенні Музично-драматичного театру ім. Саксаганського, пройде публічне обговорення Стратегії розвитку міста Біла Церква до 2025 року, з метою оптимізації вже напрацьованих пропозицій та сприяння залученню нових учасників до процесу розробки даного документу.

Стратегія розвитку Білої Церкви до 2025 року – це проект документа розробленого громадянами міста у співпраці з місцевою владою. Проект має на меті розробку бачення розвитку міста із подальшим залученням інвестиційних коштів на її реалізацію.

ГО “GoLOCAL” залучилась до розробки Стратегії у якості зовнішнього консультанта та виконавця, на рівні комунікації з місцевими органами влади і громадою.

Програма заходу включатиме виступи розробників Стратегії, що нададуть відповіді на головні питання:

  • Що таке Стратегія розвитку та навіщо вона місту?
  • Як Стратегія розвитку вплине на життя мешканців міста?
  • Як можуть мешканці міста брати участь у його розвитку?

 

Учасникам буде запропоновано зробити свій внесок у розробку документу, шляхом висунення власних пропозицій та обговорення вже існуючих. Установи, організації чи громадські об’єднання можуть приєднатись до розробки та реалізації Стратегії долучившись до підписання відкритого Меморандуму про розробку та впровадження соціально-економічного проекту спільної дії «Стратегія розвитку Білої Церкви».

GoLOCAL сподівається, що дана подія буде сприйнята громадськістю, як можливість зробити практичний внесок у процвітання свого міста та сприяння його економічному зростанню.