У Білій Церкві презентували інструменти впливу для активних громадян

  • Ігор Комендо Презенація Інструментарію - GoLOCAL-Ukraine

23 листопада 2016 року у Білоцерківській міській раді пройшла презентація «Інструментарію для громадян». До участі запрошували активних громадян, представників громадських організацій та влади.

Було дуже приємно бачити 30 людей, яким не байдужа доля міста та які готові залучатись до вирішення його проблем. Також ми вдячні Міській раді Білої Церкви за те, що доєднались до діалогу з громадою.

Олександра Скиба, Заступник голови Всеукраїнського громадського об’єднання Інститут «Республіка», на запрошення ГО «GoLOCAL» презентувала інструменти, які може використовувати громадськість для впливу на політичні та соціальні питання у власному місті.

Обмінявшись досвідом та ідеями учасники, визначили 4 нагальних для міста питання, які слід обговорити та знайти шляхи їх вирішення та розвитку, а саме:

  1. Туризм;
  2. Доступність інфраструктури міста для людей з обмеженими можливостями;
  3. Питання якості води, у водоймах та водогонах міста;
  4. Розвиток ОСББ у місті.

 

Об’єднавшись у 4 групи, учасники опрацювали їх, розробивши плани вирішення та залучення ширшого кола громадян до роботи над ними. Після презентації планів було вирішено продовжити роботу над ними і після заходу, саме тому учасники обмінялись контактами та домовились про наступні зустрічі, заручившись підтримкою ГО «GoLOCAL» та Інституту «Республіка».

Ігор Комендо, Менеджер проектів ГО «GoLOCAL», подякував присутнім за активну позицію і участь у заході. Він також закликав ділитись здобутими знаннями з друзями й охочими долучатись до процесу позитивних змін, а головне не зупинятись на шляху перетворень та вирішення проблем міста.

«Наше спільне завдання це розширення кола людей, які можуть інвестувати свої ресурси (час та ентузіазм) у розвиток міста. Цей шлях складний, але єдиний вірний» – сказав Ігор Комендо.

Усі зацікавлені, можуть завантажити посібник «Інструментарій для громадян» за цим посиланням

 

 

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin