Презентація Школи МСП

22 квітня, 2016 року, Лідія Пащук, координатор Школи малого та середнього підприємництва (Школа МСП) спільно з Менеджером проектів ГО “GoLOCAL” Володимиром Глуховим провели презентацію Школи перед учасниками проекту “Команда змін”.

Під час презентації пані Пащук розповіла про цілі та завдання Школи, а також про програму навчання. Вона закликала розповсюдити інформацію про Школу серед активних та готових навчатись підприємців, а також серед людей в яких вже є бізнес ідея і вони готові втілювати її у життя.

Заняття у школі будуть проводитись у формі інтенсиву. Протягом тижня, учасники безкоштовно здобуватимуть знання, щодо ефективного управління бізнесом та його просування.

Наступним кроком програми стане розробка плану розвитку бізнесу, який учасники будуть готувати за підтримки викладачів школи. Наприкінці курсу вони представлять свої плани на розсуд Комісії спонсорів школи, яка надасть найкращим проектам грантове фінансування.

Набір учасників школи продовжено до 28 квітня. Усіх бажаючих запрошуємо заповнити аплікаційну форму, яку можна завантажити на сайті GoLOCAL та надіслати її на адресу hr@golocal-ukraine.com.