Поширення кращих бізнес-практик у сфері декарбонізації для реалізації Зеленого курсу

GoLOCAL розпочинає новий проєкт «Поширення кращих бізнес-практик у сфері декарбонізації для реалізації Зеленого курсу».

Європейський Зелений Курс (ЄЗК) є найбільш ємкою програмою захисту клімату та довкілля, започаткованою ЄС, яка спрямована на перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року. ЄЗК передбачає амбітні цілі щодо скорочення викидів вуглецю та декарбонізацію економік європейських держав.

Прийняття ЄЗК матиме значний вплив на Україну, та на більшість секторів економіки держави. Оскільки ЄС є ключовим торговельним партнером України із часткою експорту понад 40%, український бізнес просто не може стояти осторонь змін, що відбуваються у законодавчому полі ЄС, і має неодмінно долучитися до реалізації ЄЗК як повноцінний гравець.

Наш проєкт допоможе українському бізнесу побачити нові можливості, рішення та технології для скорочення викидів вуглецю (декарбонізації) в різних сферах промисловості.

Для цього ми плануємо:

✅Провести дослідження, щоб знайти та наблизити до українських підприємців кращі технології у сфері декарбонізації в ЄС з точки зору їх ефективності, вартості та простоти запровадження;
✅Розробити “мапу” стартапів, що пропонують технологічні рішення у сфері декарбонізації (в межах України та ЄС);
✅Провести “Matchmaking” Decarbonization Pitch Day, який допоможе українським стартапам, підприємцям, інноваторам залучити фінансування на власні проекти, знайти партнерів чи масштабувати власні ідеї.

Ми вважаємо, що обмін ідеями, інноваціями та партнерство є ключовими рушіями для запуску технологій декарбонізації та сталого розвитку.

Ми раді, що до проєкту також долучаться наші партнери:

Платформа Sector X Acceleration Platform, що об’єднує акселераційний хаб, корпоративні програми і венчурні школи та UDPRenewables — українська компанія в сфері відновлюваної енергетики, які посилять проєкт власною експертизою та досвідом.

Переконані, що «Поширення кращих бізнес-практик у сфері декарбонізації для реалізації Зеленого курсу» наблизить український бізнес до найкращих ноу-хау та покаже нові можливості, які ЄЗК відкриває для українських підприємців.

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародний фонд “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.