Підприємництво в Україні виходить на новий рівень

Вже давно минули часи, коли підприємці ховали один від одного історії свого успіху та досвід, боючись конкуренції. Сьогоднішній бізнес стає відкритим до співпраці, обміну думками, планами та ідеями. Побудова міцної підприємницької екосистеми – ось на що скеровують свої зусилля прогресивні українські бізнесмени.

Саме для того, щоб ближче познайомити підприємців, надихнути їх історіями успіху, розказати про нові інструменти та сервіси, які існують в рамках екосистеми, холдингова компанія UFuture провела святкування “New Entrepreneur Day – NED 2019” на UNIT.City.

Захід зібрав майже 1000 підприємців з найрізноманітніших сфер діяльності: від екологічних стартапів – до промисловців. Гості NED 2019 мали можливість не лише поспілкуватись, послухати виступи видатних підприємців, але й ближче познайомитись з такими сервісами для бізнесу, як UNIT School of Business і виробничий акселератор INDAX, які через навчання, менторство та інвестиції допомагатимуть підприємцям створювати та масштабувати свій бізнес і виробництво.

“UNIT.City – це місце, де поважають кожного бізнесмена. Тому ми створюємо екосистему для зростання та розвитку малого та середнього підприємництва. Це UNIT School of Business, виробничий акселератор INDAX, Індустріальний парк “Біла Церква”. Якщо є бажання, то з нами можна пройти шлях від ідеї до власного заводу, отримати нові знання, навички та інвестиції! Ми впевнені, що інноваційні формати передачі знань, досвіду та менторської підтримки знайдуть широкий відгук в середовищі українських підприємців“, – зазначив засновник UFuture Василь Хмельницький.

GoLOCAL також прийняла участь у заході і ділилась з усіма зацікавленими інформацією про актуальні грантові та кредитні програми, які спрямовані на підтримку бізнесу в Україні. Ми часто стикаємось з чудово розробленими бізнес-ідеями, яким бракує лише фінансування для того, щоб запустити новий продукт чи послугу або вийти на нові ринки. Але, якщо ви організація, яка поки немає бюджету, але має чудові ідеї для втілення – не поспішайте опускати руки, вихід є!

Про лайфхаки отримання гранту на реалізацію проектів розповів під час івенту директор GoLOCAL Ігор Комендо:

“Ми говорили з бізнесом про програми грантової допомоги, які відкриті в Україні сьогодні і з подивом констатували, що багато можливостей залишаються невідомими для бізнесу. 100 млн. доларів – таким був загальний бюджет грантових програм підтримки бізнесу в Україні у 2018 році. Але недостатньо просто знати про існуючі можливості. Ними варто скористатись! Зокрема, потрібно знати, які саме донорські організації співпрацюють з українськими організаціями, налагоджувати з ними комунікацію, шукати та встановлювати партнерства. 

Якщо Вам важко розібратись з вимогами донора самотужки – завжди можна звернутися по допомогу до експертів. Наша команда вже 5 років успішно залучає донорські кошти на реалізацію власних проектів, і має велику експертизу в питаннях грантового фінансування. Відтепер ми надаємо консультації стартапам, підприємцям та громадським організаціям, адже колись самі шукали такої ж допомоги”.

 

Для того, щоб отримати допомогу наших експертів, заповнюйте онлайн форму за посиланням https://cutt.ly/8eIAls4 і приходьте на консультацію!