На тендер з модернізації вуличного освітлення у Білій Церкві надійшло вісім пропозицій

16 лютого відбулося засідання тендерного комітету департаменту управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, під час якого було відкрито 8 тендерних пропозицій на виконання робіт із модернізації вуличного освітлення у м.Біла Церква. Усього на надання тендерної документації надійшло більш як 20 запитів від профільних компаній з різних міст України. Замовником даних робіт виступив департамент управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради із залученням коштів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).

 

Під час засідання члени тендерного комітету перевірили кожен із отриманих пакунків на відповідність встановленим вимогам участі у тендері, прокоментували наявність документів, які має містити тендерна пропозиція, тощо.

Наступним етапом тендеру стане оцінка та визначення переможця, яка відбуватиметься прозоро – чотирма інстанціями як в Україні, так і за кордоном.

Варто нагадати, що з переможцем у тендері  «Модернізація вуличного освітлення у м. Біла Церква» буде укладено контракт, що фінансуватиметься коштами кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), націленого на розробку проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж усього необхідного електротехнічного обладнання для реконструкції вуличного освітлення низки вулиць м. Біла Церква.