Громадська організація «GoLOCAL» підписала меморандум про співпрацю з Луганським державним медичним університетом!

В рамках грантової програми громадської дипломатії Уряду США – Надання підтримки українським переміщеним університетам – наша громадська організація підписала меморандум співпраці з переміщеним Луганським державним медичним університетом.

Нагадаємо, у жовтні наша організація виграла грант, яким передбачена реалізація проекту, що сприятиме діяльності українських університетів, переміщених унаслідок конфлікту на Сході України і в Криму.

Цю грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проєктів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, яких вони зараз обслуговують.

Що передбачено нашим проектом?

Проект сприятиме зміцненню спроможності ЛДМУ забезпечувати якісну, сучасну та інноваційну медичну освіту в регіоні, де вона вкрай потрібна.

На базі університету буде створено:

  • Центр телемедицини
  • регіональний центр TISC
  • видавничий центр

Університет буде забезпечений сучасними електронними ресурсами і технологіями. Для зміцнення співпраці з іншими медичними установами в Україні передбачено ряд навчальних поїздок з метою підтримки професійного розвитку студентів та аспірантів університету.

Метою проекту є підтримка не лише ЛДМУ, а й покращення можливостей доступу до якісних медичних послуг для громад, що знаходяться поблизу зони конфлікту на сході України.