GoLOCAL отримала ED Certificate

GoLOCAL отримала новий статус — американський ED Certificate. Він підтверджує, що наша організація є надійним партнером і пройшла перевірку на відповідність вимогам до благодійних організацій, прийнятим у США. 

Сертифікацію здійснено NGOsource, яка спеціалізується на оцінці організацій на відповідність різним аспектам законодавства та має на меті збільшити обсяги міжнародної філантропії та підвищити ефективність співпраці між американськими благодійними фондами та іноземними громадськими організаціями. NGOsource співпрацює з різноманітними донорськими організаціями, включаючи незалежні, корпоративні, громадські та сімейні фонди.

Отримання ED Certificate значно спрощує співпрацю з благодійними фондами США та надає нові можливості партнерства. Адже багато американських донорів вимагають, щоб їхні грантери чітко дотримуватися відповідних стандартів та вимог США. 

“Ми працюємо з донорами та міжнародними організаціями вже 5 років. Але отримали цей статус вперше. ED Certificate, відкриває дуже багато можливостей співпраці з американськими партнерами і не тільки. Для українських організацій дуже важливо показувати себе як надійних та прозорих партнерів. Ми дуже вдячні Luminate Foundation, глобальній імпакт-інвестиційній філантропічній організації, створеній засновником eBay П’єром Омідьяром, та особисто директору фонду в Центральній та Східній Європі Олені Бойцун, завдяки яким ми отримали цей авторитетний статус”, — прокоментував голова GoLOCAL Ігор Комендо.

Запросити детальнішу інформацію про нас міжнародні донори можуть на сайті NGOsource, які опікуються сертифікацією.