GoLocal шукає цифрових амбасадорів в рамках проєкту з розвитку цифрової грамотності в Україні

Вітаємо! Друзі, команда GoLocal запрошує стати цифровими амбасадорами та зробити свій внесок у розвиток цифрової грамотності в Україні у рамках проєкту DRIVE.

Мета проєкту DRIVE, разом із цифровими амбасадорами, допомогти уразливим групам громадян отримувати користь від цифрових та онлайн послуг в Україні.
Цифровими амбасадорами проєкту можуть стати студенти, молоді підприємці, представники громадських та державних організацій та активісти, які готові популяризувати цифрову грамотність і допомагати іншим у навчанні.
12 січня 2023 року о 14.00 в ZOOM відбудеться презентація проєкту, де ви дізнаєтеся про:
☑️ Цифрову вразливість та чому вона заважає людям отримати повну вигоду від електронних та онлайн послуг.
☑️ Хто такі вразливі в цифровому аспекті групи та як допомогти їм адаптуватись до нових цифрових викликів.

☑️ Поміркуємо як покращити ситуацію в Україні.

Також у рамках проєкту на вас очікує 3-денне онлайн-навчання щодо роботи з проєктами та командами, написання та презентація проєктів на тему цифрової вразливості та цифрових прав, а також фінансове заохочення найбільш активних цифрових амбасадорів за навчання представників цифрово-вразливої групи у Дія:
150 євро винагорода за навчання 5-х і більше представників цифрово-вразливих груп;
1300 євро отримають 4 найбільш активні учасники, які допоможуть навчити найбільшу кількість представників цифрово-вразливих груп;

2 найкращі проєкти мають шанс отримати фінансування по 10000 євро кожна для їх реалізації.

Під навчанням розуміємо допомогу у проходженні курсу на порталі Дія.

Ініціатива в Україні реалізується в рамках проєкту DRIVE: Digital Research and Impact for Vulnerable E-Citizens, спрямованого на обізнаність про вразливі цифрові групи та їхні потреби, а також покращення навичок залучення цих груп і запобігання цифрового розриву.

Виконавцем проєкту в Україні є GoLocal спільно з IDFI from Georgia, e-Governance Academy from Estonia та Luminate.

Дата та час презентації: 12 січня 2023 року, 14.00-16.00. Посилання на ZOOM очікуйте на наданій вами електронній пошті 10 січня 2023.

Реєстрація за посиланням: bit.ly/3BPrqBp до 9 січня 2023.

* Проєкт передбачає регулярні онлайн-зустрічі (щочетверга, 2-3 години) протягом тривалості проєкту (12 січня – 30 березня 2023).

** Частина заходів проходитиме англійською мовою. Якщо понад 50% аудиторії потребуватимуть перекладу, буде присутнім перекладач.