Дитячий садочок “Перлинка” у Білій Церкві утеплено – спільними зусиллями GoLocal та TIKA

Дитячий садочок №32 у Білій Церкві – один із небагатьох у місті, де проведено комплексну термомодернізацію. Тут було здійснено заміну 39 вікон, вхілної групи та 4 вітражних вікон. Тепер жодні морози діткам і їх вихавателяе не страшні.

Директор GoLocal побував на офіційному відкриття садочка після завершення робіт із термомодернізації та розповів як саме виникла ідея цього проекту:

“Старі нещільні вікна, скляні вітражі та вхідна група які були у садочку – усі це сприяло охолодженню приміщення до неприпустимого рівня. Я нікого не здивую, якщо скажу, що діти в садочках дуже часто хворіють, це нормальний процес зміцнення імунітету. А коли в приміщенні садочка ще й +5 градусів взимку – ситуація стає просто критичною.

Утеплення будівель в принципі дуже актуальне в наших сьогоднішніх реаліях, адже з проблемами опалювального сезону стикався мабуть кожен з нас. Тому вирішення цього питання було у планах GoLocal досить давно. А дізнавшись про умови, в яких діти ходять до цього садочка, ми просто взяли і почали втілювати задумане в життя.

За підтримки наших партнерів, присутніх тут – Турецькою агенцією з міжнародної співпраці, ми замінили в садочку усі 39 вікон на енергозберігаючі, було також повністю замінено 4 величезних скляних вітражі, які теж пропускали холод, а також цілу вхідну групу. Тепер в усіх приміщення закладу зберігається саме та температура, яка відповідає санітарним нормам та не шкодить здоров’ю його вихованців та всього педагогічного колективу”.

Він зазначив, що такий підхід ще й зекономить місцевому бюджету значні кошти під час опалювального сезону.

“Я згадував про стратегію GoLocal  з енергозбереження в Білій Церкві, тож поділюся й іншими хорошими новинами. За нашого сприяння, цієї весни в місті розпочалась масштабна модернізація мереж вуличного освітлення, кредитором виступила корпорація НЕФКО а буквально місяць тому було прийняте рішення про початок глобального оновлення тепломереж у партнерстві з фондом USAID. Наша команда консультувала муніципалітет у підготовці відповідних заявок на залучення донорських коштів і досягла успіху”, – додав Ігор Комендо.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin