Проект Open Data

 

Основна інформація

 

Статус: Планується

 

Цільовий регіон: м. Біла Церква

 

Контакти

 

Iгор Комендо

 

Менеджер проекту, співзасновник

e-mail: i.komendo@golocal-ukraine.com

ОПИС

 

Проблематика:

 

Відкрити дані уряду є цінним ресурсом, який ще неосвоєний в Україні. Відкриті дані сприяють підвищенню відповідальності та підвищують прозорість уряду; що є наріжним каменем стійкої демократії. Крім того, численні приклади показали вигоди для соціального забезпечення, в тих країнах де дані уряду відкриті та опубліковані, оскільки інформація, яка є легко доступною і прозорою, сприяє зміцненню співробітництва, залученості громад і соціальним інноваціям. Аналогічним чином, економіка виграє від більш легкого доступу до інформації та знань, а також за рахунок підвищення ефективності, досягнутої шляхом спільного використання міжсекторних даних для оптимізації процесу прийняття рішень і рішень з витрат/інвестицій. Ми плануємо створити проект Open Data, який буде в змозі надати ефективні результати на всіх цих фронтах.

 

Мета:

 

Основна мета цієї ініціативи полягає в розширенні доступу місцевих жителів до публічної інформації в своїх громадах. Для цього ми будемо збирати і компілювати дані державного управління в зручному для доступу і розуміння форматі, а потім виносити його на Open Data, де немає ніяких юридичних, фінансових чи інших обмежень для їх використання. Наша надія полягає в тому, що результати проекту в Білій Церкві служитимуть в якості робочого прикладу того, як відкриті дані повинні бути реалізовані на всій території України.

 

Очікувані результати

 

Ми очікуємо, що цей проект стане відмінним джерелом гордості для GoLOCAL, оскільки він безпосередньо перетинається з двома нашими центральними завданнями: сприяння взаємодії громадян України з місцевими органами влади, та підвищення прозорості уряду.

 

Стадія реалізації

 

Ми вже визначили і зібрали членів команди, які будуть виконувати технічні завдання, і спільно розробили необхідні технічні характеристики проекту.

 

Ми активно шукаємо кошти для цього проекту, і очікуємо, що повний запуск проекту Open Data відбудеться в літній період 2017 року.

 

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin