Надання підтримки переміщеному Луганському державному медичному університету

 

Основна інформація

 

Статус: Триває

 

Цільовий регіон: Луганська область

 

Період реалізації:

жовтень 2019 – жовтень 2021

 

Партнери

  1. US Embassy
  2. Луганський державний медичний університет

 

Контакти

Наталя Зінець

Менеджер проєкту
e-mail: n.zinets@golocal-ukraine.com

Наша громадська організація реалізовує проект спільно з переміщеним Луганським державним медичним університетом в рамках грантової програми громадської дипломатії Уряду США – Надання підтримки українським переміщеним університетам, що сприятиме діяльності українських університетів, переміщених унаслідок конфлікту на Сході України і в Криму.

Цю грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проектів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, яких вони зараз обслуговують.

Що передбачено цим проектом?

Проект сприятиме зміцненню спроможності ЛДМУ забезпечувати якісну, сучасну та інноваційну медичну освіту в регіоні, де вона вкрай потрібна.

На базі університету буде створено:

  • Центр телемедицини
  • регіональний центр TISC
  • видавничий центр

Університет буде забезпечений сучасними електронними ресурсами і технологіями. Для зміцнення співпраці з іншими медичними установами в Україні передбачено ряд навчальних поїздок з метою підтримки професійного розвитку студентів та аспірантів університету.

Метою проекту є підтримка не лише ЛДМУ, а й покращення можливостей доступу до якісних медичних послуг для громад, що знаходяться поблизу зони конфлікту на сході України.

Партнери