Консультаційний хаб з допомоги МСП під час війни

 

Період реалізації:
червень 2022 – жовтень 2022

ДОНОРИ

European Fund for Southeast Europe (EFSE) та компанія FinStream в рамках ініціативи EU4Business

КОНТАКТИ

Наталія Зінець

Менеджер проєкту
e-mail: n.zinets@golocal-ukraine.com

Проєкт “Консультаційний хаб з допомоги МСП під час війни” реалізується за фінансової підтримки European Fund for Southeast Europe (EFSE), компанії FinStream в рамках ініціативи EU4Business та за фінансового сприяння Європейського союзу.

Програма хабу передбачає:

▪ надання консультаційної та експертної підтримки 30 представникам українських МСП з виробничої сфери та сфери послуг;
▪ інтенсивну підготовку з основних питань: бізнес-моделювання, маркетинг, фінансовий менеджмент, вихід на нові ринки, експорт, особливості проведення релокації, залучення інвестицій та грантового фінансування, робота з персоналом та ін.
▪ проведення коротких майстер класів та Q&A сесій з представниками галузей для пошуку можливостей для бізнесу в умовах війни
▪ роботу учасників програми зі спеціалістами, які допоможуть обрати та прийняти рішення щодо адаптації та супроводжуватимуть учасників та учасниць під час розробки індивідуальних планів подальших дій компанії.
▪ після завершення програми учасники та учасниці матимуть можливість провести пітчинг проєктів та презентувати потенційним інвесторам власні плани з розвитку, що в майбутньому допоможе залучити фінансування на підтримку і подальший розвиток.

Партнери