Запрошуємо до участі в івенті “Відбудова України: Хакатон з модульного житла” в межах European Design Upgrade 3.0!

 

Запрошуємо до участі в івенті “Відбудова України: Хакатон з модульного житла” в межах European Design Upgrade 3.0!

European Design Upgrade 3.0 — міжнародний проєкт, спрямований на пошук та реалізацію ефективних рішень та технологій у розробці модульного житла для осіб, які втратили свої домівки.

Хакатон має на меті розв’язати нагальну проблему вимушеної зміни місця проживання внаслідок стихійних лих та конфліктів, залучивши спеціалістів з різних галузей: дизайнерів, архітекторів, інженерів, бізнесменів, містобудівників та політиків.

Під час хакатону учасники зможуть розробити реальні концепції, що забезпечать практичні та інноваційні відповіді на нагальні потреби у сфері житла в умовах екстремальних ситуацій. Наприклад:

  • створення модульних житлових конструкцій, які легко збираються, розбираються та транспортуються;
  • дослідження модульних конструкцій, які можна адаптувати до різних розмірів сімей та демографічних показників;
  • вивчення можливості інтеграції новітніх технологій, таких як 3D-друк, робототехніка та автоматизація, у будівельний процес для підвищення ефективності та зниження витрат.

 

Призовий фонд хакатону становить €5000, які будуть розділені між трьома командами-переможцями. Найкращі концепції отримають додаткову підтримку для подальшого розвитку, а також можливість представити свої результати глобальній аудиторії під час фінального заходу.

  • Дата: 11 квітня 2024, четвер
  • Тривалість: 3 дні
  • Формат: Онлайн

Участь є безкоштовною. EDU 3.0 реалізується фондом K.Fund, GoLOCAL, Brand Manual, UrbanMill та Ultrahack. Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках програми Creative Europe.

Отримати додаткову інформацію про проєкт та зареєструватись можна за посиланням на сайті EDU 3.0: https://edupgrade.design/