Установча зустріч «Команди змін»

 

Сьогодні, 22 квітня 2016 року, відбулась установча зустріч учасників освітнього проекту «Біла Церква. Команда змін». З поміж майже сотні аплікантів, комісією було обрано 24 учасників, які пройдуть двомісячний освітній курс з Муніципального управління.

Під час зустрічі з вітальним словом до учасників звернувся Володимир Глухов, Проектний менеджер ГО «GoLOCAL», який привітав учасників з проходженням відбору та повідомив, що в понеділок вони розпочнуть навчання у Міжнародному інституті бізнесу, який став партнером цього проекту.

Назарій Атаманчук, директор Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви, у своєму виступі розповів про пріоритетні напрямки стратегічного розвитку міста, та про функцію Агенції у їх реалізації. Він також окреслив перспективи для можливостей працевлаштування найкращих студентів курсу в рамках співпраці з Агенцією.

Олександр Леменов, представник громадськості Білої Церкви у складі комісії, що проводила відбір учасників освітнього проекту, привітав учасників та закликав громадськість брати активну участь у розбудові відповідального суспільства міста.

Олена Добророднєва, незалежний психолог, що надавала консультації під час набору учасників до «Команди змін», розповіла більш детально про програму та процес навчання в школі.

Усі учасники мали можливість представитись та коротко розповісти про себе і свою мотивацію щодо участі у проекті. Їм, також, було надано усю необхідну інформацію щодо програми курсу, та подальших кроків у її реалізації. Перший модуль розпочинається в понеділок, 25 квітня 2016 року.

Ми щиро вдячні усім хто виявився небайдужим до долі міста та взяв участь у конкурсі! Ми також вітаємо кандидатів та бажаємо їм натхнення та продуктивної роботи!