Учасниця European Design Upgrade представила свою розробку у фіналі Ігор Нескорених

Текстильні кавери для протезів та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених створила команда фіналістів European Design Upgrade — Changeable.

Мета проекту Changeable — забезпечити особам з ампутацією можливість легкої зміни вигляду їхніх протезів. «З персонального спілкування з особами з ампутацією я знаю, що зовнішній вигляд протезів дуже важливий для їхнього самоприйняття. Тому ми з командою виготовили зйомні текстильні кавери для протезів рук та ніг, які швидко одягаються і є доступними способом змінити дизайн протезу», — розповідає авторка проєкту Changeable Оля Синякевич.

На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0 зображена патріотична символіка та символіка змагань. За словами авторів дизайну, подарунки від Changeable репрезентують дух братерства та нескореності — основні цінності Ігор. Виготовити атрибутику для переможців змагань допомогли фонд K.Fund, інноваційний парк UNIT.City та громадська організація Golocal.

Ігри Нескорених 2.0 — це мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Учасниками Ігор Нескорених 2.0 стали представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів.

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та пауерліфтинг. Цьогоріч змагання проходили у онлайн-форматі.

«Ми вдячні усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян», — коментують організатори Ігор Нескорених 2.0

Запис онлайн-трансляції фіналу змагань можна подивитись за посиланням

Проєкт European Design Upgrade фінансується за підтримки Європейської комісії. Публікація відображає лише думки автора, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.
Проєкт фінансується за підтримки Українського культурного фонду.