GoLocal запускає проєкт з допомоги у переміщенні українських підприємств, які постраждали або вимушені були зупинити свою діяльність через вторгнення військ РФ на територію України

Вітаємо! Друзі, команда GoLocal запускає проєкт з допомоги у переміщенні українських підприємств, які постраждали або вимушені були зупинити свою діяльність через вторгнення військ РФ на територію України.
За даними Київської школи економіки, війна завдала шкоди – уповільнила, скоротила і навіть зупинила – 86% українських компаній. Підприємці всіма силами намагаються врятувати свої підприємства від закриття. Для цього український бізнес вдається до галузевої трансформації. Кожен п’ятий підприємець (21%) розпочав цей процес, 16% вже мають результат, ще стільки ж планують долучитися до трансформації.
Багато компаній розглядають переїзд як варіант для збереження бізнесу та робочої сили. Саме тому ми запускаємо проєкт з допомоги у переміщенні українських підприємств!
Ви всі знаєте нас, як команду, яка консультує українські підприємства та стартапи для залучення грантового фінансування під існуючі або майбутні бізнес-проєкти. Проте, останні два місяці війни змушують всю нашу країну вчитися жити, працювати і перемагати в нових реаліях. І кожен з нас вчиться бути воїном: хтось на передовій, хтось у волонтерському колі, хтось на економічному фронті.
Ми не припиняли свою роботу, однак, за цей час ми переформатували свої процеси для того, щоб і надалі допомагати малому і середньому українському бізнесу працювати.
▪ У чому полягає проєкт GoLocal з допомоги у переміщенні:
1. Наша команда надасть екстрену консультаційну підтримку для 15-20 українських малих та середніх підприємств (МСП) зі сходу, півночі та півдня України (Харківська, Донецька, Луганська, Київська, Чернігівська, Сумська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Одеська області), які постраждали від війни. Підприємці отримають консультації щодо адаптації бізнес-моделей, маркетингу, фінансів, HR та організаційного розвитку підприємства на новому місці, доступ до фінансування.
2. Будуть обрані 5-10 МСП, які додатково отримають консультації щодо процесу переїзду, включаючи підтримку перед переїздом, під час і після нього .
Для забезпечення ефективної комунікації та координації між консультантами, МСП та місцевими органами влади буде залучений експерт із координації та комунікації зацікавлених сторін.
3. У результаті цієї підтримки 15-20 українських МСП отримають екстрену консультаційну підтримку і очікується, що 5-10 з них успішно впровадять заходи з переміщення та адаптуються на новому місці розташування в цільових громадах на заході України (Львівська, Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Тернопільска та Рівненська області) та у Київській області.
▪ Хто може подати заявку на безкоштовну участь у консультаційному проєкті з переміщення?
Подати заявку на участь у проєкті можуть українські малі та середні підприємства зі сходу, півночі та півдня України (Харківська, Донецька, Луганська, Київська, Чернігівська, Сумська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Одеська області), які працюють переважно у сфері виробництва та послуг, які потерпіли від війни і мають труднощі в процесі переїзду чи адаптації або планують переїзд.
▪ Яка вартість участі
Вартість участі для МСП безкоштовна. Вартість отримання подальшої консультації від наших експертів для МСП в рамках цього проекту – безкоштовна.
▪ Як отримати консультації
Для того, щоб отримати консультаційний супровід з питання переміщення вашого підприємства, необхідно заповнити форму за посиланням https://bit.ly/3FcPoqG
Так, зібравши необхідну інформацію, ми отримаємо більш глибоке розуміння поточного стану вашого підприємства, з’ясуємо ключові потреби, ризики та перешкоди щодо переїзду.
Терміни подачі заявки до 11.06.2022
Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете звернутися до нас n.zinets@golocal-ukraine.com.
Чекаємо на ваші заявки! Або поділіться посиланням з тими, кому цей проєкт може стати в нагоді!
Все буде Україна! 🇺🇦