ПОНАД 150 ОСІБ ЗІБРАЛИСЬ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ СТРАТЕГІЇ МІСТА

Представники місцевої влади та громадськості, разом з міжнародними та українськими експертами взяли участь у публічному обговорені Стратегії розвитку міста Біла Церква до 2025 року, що відбулось 27 лютого, 2016 року, у приміщенні Музично-драматичного театру ім. Саксаганського.

У першій частині слухання, розробники та експерти виступали з презентаціями, що розкривали найкращі приклади участі громад у розбудові та оптимізації роботи власного міста, а також важливість впливу архітектурних планів на покращення життя містян. Саму ж Стратегію представили українські експерти, що входять у групу її розробників, а саме керівник української групи експертів Назарій Атаманчук та Вікторія Подгорна, експерт та політичний консультант.

У другій частині, учасники розбились на 4 робочі групи, та шляхом жвавої дискусії розробили пропозиції, які, після певного доопрацювання, будуть додатково внесені до Стратегії розвитку міста. У групах обговорювались наступні теми:

1. Розвиток громадянського суспільства;
2. Підприємництво;
3. Розумне управління;
4. Якість життя.

Однією з вагомих відмінностей даної Стратегії, стало те, що експерти та влада активно залучали громадськість до розробки документу ще на початкових етапах. Шляхом проведення круглих столів та публічних обговорень було зібрано інформацію про основні потреби суспільства, на основі яких і розроблявся документ. Дуже приємно бачити, що громада міста не тільки прагне змін, а й відчуває свою відповідальність та важливу роль у їх втілені. Ми щиро вдячні організаторам, спікерам та учасникам за активну позицію та продуктивний діалог.