Перший навчальний семінар проекту «BELIEVE»

23 березня, 2016 року, проект «BELIEVE», провів перший навчальний семінар для представників 6 регіонів України.

Проект «BELIEVE» реалізується за підтримки програми голландського уряду Матра, та має на меті розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій.

Семінар пройшов у приміщенні Українського Дому, та зібрав разом представників державних органів влади, посольства Королівства Нідерландів, регіональних громад та неурядових організацій для обговорення завдань та перспектив регіонального розвитку.

Владислава Рутицька, Заступник Міністра аграрної політики України з питань євроінтеграції, відзначила важливість ролі громади у розвитку села та регіональному розвитку загалом. Вона також розповіла про основні завдання Стратегія розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020 року та шляхи їх реалізації, та закликала регіональні органи влади та населення підтримати цю ініціативу та активно залучатись до її реалізації.

Сергій Помазан, старший менеджер проектів, ГО «GoLOCAL», розповів про необхідність створення локальних аграрних брендів. У виступі він розповів про можливості для промотування локальної продукції за допомогою локального бренду. Він також, розповів про досвід такого брендування за кордоном та в Україні, і про переваги які здобувають аграрні підприємства та місцеві громади від наявності власного консолідованого бренду.

Після виступів запрошених гостей, представники платформ приступили до обговорення та аналізу проектів, які було запропоновано реалізувати на їх територіях.

Ми щиро сподіваємось, що проект матиме можливість розповсюдитись на всю територію України, і кожен регіон матиме можливість створити свою ефективну платформу.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin