GoLOCAL анонсує запуск Консультаційного хабу з допомоги МСП під час війни

GoLOCAL анонсує запуск Консультаційного хабу з допомоги МСП під час війни – проект реалізується за фінансової підтримки European Fund for Southeast Europe (EFSE), компанії FinStream в рамках ініціативи EU4Business та за фінансового сприяння Європейського союзу.
🇺🇦 Сьогодні малий та середній український бізнес потребує допомоги та підтримки як ніколи. За майже 4 місяці велика частина підприємців постраждала через напад рф на Україну і вимушена була закрити свої проекти, але багато хто продовжує працювати попри всі складнощі.
🇺🇦 Київська школа економіки нині оцінює збитки в Україні через війну у 80,4 мільярда доларів, при цьому щотижня вони збільшуються на суму від 8 до 12 мільярдів доларів. Саме тому у нашої країни немає часу чекати на завершення бойових дій, нам потрібно діяти вже зараз!
🇺🇦 За час війни в Україні вже почали діяти низка програм з підтримки та допомоги МСП у релокейті до більш безпечних регіонів, допомоги у залученню кредитування та фінансування МСП та інші програми. Всі вони працюють завдяки нашим міжнародним партнерам, які послідовно підтримують Україну.
🇺🇦 Програма хабу передбачає:
▪ надання консультаційної та експертної підтримки 30 представникам українських МСП з виробничої сфери та сфери послуг;
▪ інтенсивну підготовку з основних питань: бізнес-моделювання, маркетинг, фінансовий менеджмент, вихід на нові ринки, експорт, особливості проведення релокації, залучення інвестицій та грантового фінансування, робота з персоналом та ін.
▪ проведення коротких майстер класів та Q&A сесій з представниками галузей для пошуку можливостей для бізнесу в умовах війни
▪ роботу учасників програми зі спеціалістами, які допоможуть обрати та прийняти рішення щодо адаптації та супроводжуватимуть учасників та учасниць під час розробки індивідуальних планів подальших дій компанії.
🇺🇦 Після завершення програми учасники та учасниці матимуть можливість провести пітчинг проєктів та презентувати потенційним інвесторам власні плани з розвитку. В майбутньому це допоможе залучити фінансування на підтримку і подальший розвиток.
🇺🇦 Хто може приєднатися до програми з допомоги МСП:
• Представники малого і середнього підприємництва з усієї України, які вже мають підтверджений досвід роботи від 2 років у сфері послуг та виробничі підприємства; мають в штаті від 10 до 250 працівників та оборот яких (до війни) складав від 5 млн грн на рік.
🇺🇦 Участь в програмі підтримки для українських МСП безкоштовна завдяки нашим партнерам!
🇺🇦 Для того, щоб приєднатися до консультаційного хабу, власнику підприємства потрібно заповнити лише анкету з даними про свою компанію – лінк у першому коментарі!
🇺🇦 Партнер проєкту- INDAX
Аплікаційна анкета доступна за лінком https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeRzMPVq9dTSg…/viewform