GoLOCAL було обрано членом Багатостороннього консультативного комітету програми Сталих публічних закупівель мережі One Planet!

Поспішаємо розказати вам ще одну круту новину!🤘

GoLocal стали членом Multi-Stakeholder Advisory Committee (MAC) мережі One Planet network Sustainable Public Procurement Programme.

Розшифруємо:

Відтепер ми є членами Багатостороннього консультативного комітету програми Сталих публічних закупівель мережі One Planet 🌎

FYI: Програма сталих публічних закупівель One Planet (SPP) — це міжнародне багатостороннє партнерство, створене за ініціативи ООН, в якому сторони – урядові, неурядові, державні та приватні організації, працюють пліч-о-пліч з метою сприяння та прискорення впровадження стійких публічних закупівель у глобальному масштабі як спосіб забезпечення стійких моделей споживання та виробництва.

Багатосторонній консультативний комітет (MAC), що складається з урядових установ, неурядових організацій, приватного бізнесу, міжурядових організацій, а також академій та установ ООН, підтримує партнерів у їхніх зусиллях щодо впровадження сталих державних закупівель.

Ми дуже раді бути причетними до позитивних змін у сфері ЗПЗ та сподіваємось на реальні зрушення реформи публічних закупівель в Україні зокрема.