У 2017 році GoLOCAL залучила 450 000 євро на розвиток Київщини

За минулий рік команда ГО GoLOCAL розпочала впровадження 8 проектів, які стосуються таких важливих соціальних сфер, як розвиток підприємництва, модернізація дошкільних закладів освіти, наближення українського законодавства до європейських екологічних стандартів залучення коштів міжнародних фінансових інституцій на розвиток регіону. Частина цих проектів вже була успішно реалізована до кінця року, решта – принесе свої плоди у 2018 році.

Детальний звіт за 2017 рік можна завантажити тут

Зокрема, проведено унікальну Школу МСП для жінок у Білій Церкві. Як результат, маємо 30 чудових бізнес-планів, розроблених нашими випускницями, які, сподіваємось, вже у найближчому майбутньому будуть втілені у життя та покращать добробут громади.

За безпосереднього сприяння GoLOCAL, у березні 2017 року відбулося підписання Меморандуму про створення Туристичного кластера Білої Церкви. Тим самим ми поклали початок туристичній реформі у місті, куратором якої стали наші партнери – Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви. На найближчі роки заплановано низку заходів з розвитку привабливих для туриста локацій та залучення для цього масштабних інвестицій.

У 2017 році проведено ґрунтовну роботу у напрямку досягнення домовленостей з представниками найбільших ЕСКО-компаній України, готових інвестувати у енергомодернізацію регіону та Білої Церкви зокрема.

Спільно зі словацькими партнерами наші експерти розпочали та активно впроваджують проект, спрямований на імплементацію кращих екологічних практик Євросоюзу до українського законодавства. Мова йде про проведення зелених публічних закупівель. На старті – новітній навчальний курс для працівників державних органів Київської області, відповідальних за здійснення публічних закупівель.

Окремо варто згадати про велику роботу, проведену нашими спеціалістами у напрямку залучення фінансування Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у розвиток Білої Церкви. Кредит у розмірі 12.000.000 грн. буде спрямований на реконструкцію мереж вуличного освітлення цілих мікрорайонів.

І це лише частина проектів, над якими команда GoLOCAL натхненно працювала минулого року. Ми пишаємося нашими досягненнями!

 

Філософія GoLOCAL – працювати з проектами, які сприяють регіональному і місцевому розвитку. Цим же принципом наша команда керуватиметься і у поточному, 2018 році. Так, протягом року ми плануємо реалізувати наступні проекти:

  • Дуальна освіта
  • Револьверний енергоефективний фонд
  • Школа для соціальних підприємців
  • Розвиток креативних МСП

Ми хочемо висловити вдячність усім партнерам та небайдужим громадянам, які підтримували і продовжують підтримувати нас у наших починаннях. Наші досягнення – це результат наших з Вами спільних зусиль. GoLOCAL завжди відкрита для співпраці та партнерства.

Поділитися:Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin