Кредитні кошти від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) спрямують на заміну освітлення 80 вулиць Білої Церкви

Кошти, зокрема, будуть направлені на реконструкцію мережі вуличного освітлення на 80 вулицях у мікрорайоні Заріччя.

Протягом місяця триватиме тендер, який визначить виконавця робіт з реконструкції мережі вуличного освітлення. Варто зазначити, що на участь у тендері зареєструвалося 19 профільних компаній з більш як 10 міст України, представники яких взяли участь у ознайомчій зустрічі в приміщенні міської ради Білої Церкви. Відкриття тендерних пропозицій заплановано на 16 лютого, після чого буде прийняте рішення щодо визначення переможця тендеру.

За словами Ірини Цимбалюк, менеджера проектів консалтингової компанії «Garde», яка розробила бізнес-план та тендерду документацію проекту модернізації мережі вуличного освітлення, такий ажіотаж спостерігається вперше.

Більше того, для Білої Церкви це перший проект, на який залучаються кошти від міжнародних фінансових інституцій. Тож не складно уявити, який потужний ефект отримає місто та його мешканці від впровадження проекту.

“Команда GoLOCAL пишається тим, що взяла безпосередню участь у реалізації зазначеної ініціативи. Адже саме наша громадська організації забезпечила повний супровід та координацію процесів, а також налагодження комунікації між НЕФКО та міською владою протягом підготовчого процесу оформлення проекту”, – зазначає директор ГО GoLOCAL Ігор Комендо.

Share:Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn

Ідея для проекту