GoLOCAL взяла участь у «Міжнародному ярмарку грантів у сфері культури»

2 липня у Києві відбувся “Перший міжнародний ярмарок грантів у сфері культури”, організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду.

Метою ярмарку стало створення ефективного майданчика для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні. Серед учасників ярмарку була і наша громадська організація – адже значну частину своєї діяльності ми приділяємо розвитку культурного життя української спільноти.

За словами організаторів, такі зустрічі будуть проводитися щорічно та стануть доброю традицією державного культурного простору.

В рамках події учасники ярмарку, серед яких були Представництво ЄС в Україні, Міжнародний фонд “Відродження”, British Council in Ukraine, Culture Bridges та інші закордонні та українські інституції, які мають грантові програми фінансування, ділилися актуальною інформацією про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.

 

Share:Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn

Ідея для проекту